משחק ה-Nighthunt הנו משחק קונספט אורבני מבוסס-חידות (משחק המשלב רעיונות של חפש את המטמון עם המרוץ למיליון). 

המשחק שם דגש על עבודת צוות (שיתוף פעולה), גמישות מחשבתית, חידוד רעיונות ועוד, אבל מעל הכל - כיף ברמה הגבוהה ביותר.

מה בתכנון ?

חידות מאתגרות מחשבה, משימות אומץ ויצירתיות ולוח משחק מקורי שיש להשלים, וכל זה נעשה בתחרותיות בריאה שמלאה באדרנלין חיובי. 

שתי אפשרויות:

עם מדריך ובלי מדריך

קבוצה של עד 10 אנשים יכולה גם לשחק את המשחק ללא מדריך וללא תיאום מול מישהו חיצוני. המשחק כולל את 12 חידות הבסיס ואת החידה הסופית, ואיננה כוללת משימות הפעלתיות, לוקיישנים מסתוריים וליווי מצד מנחה. העלות של משחק ללא מדריך היא בערך חצי מחיר מאשר ממשחק עם מדריך.

 

ויניל-שקוף.png

משחק חידות רגלי

׳Puzzle Path׳ הוא בעצם טיול אלטרנטיבי ברחבי נמל תל אביב. בטיול יש 6 תחנות, ובכל תחנה- חידה ויזואלית קריפטית, שעל-מנת לפתור אותה, צריך לשים לב לאלמנטים שנמצאים במקום.

אפשר לעשות את כל החידות או רק את חלקן. אפשר לקחת רמזים כדי להתאים את רמת הקושי. תוכלו לשחק מתי שאתם רוצים. כל מה שצריך לעשות זה להזמין בלינק למטה כרטיס קבוצתי עבור כמות האנשים שתהיו. לא צריך מדריך. הכל קורה עצמאית.

הקווסט נועד להכיר לכם את סביבת הנמל באווירה אחרת ובראש טוב. תבואו לאתגר הזה כקבוצה ותראו אם יש לכם את מה שצריך כדי לעורר את הסערות המחשבתיות שיפצחו את החידות השונות.

puzzle-path.png

קווסט חידות עצמאי בנמל תל-אביב

מנסים לפתור.heic

׳הקווסט מעבר לירקון׳ הוא בעצם טיול בין פינות חמד באזור רמת אביב. בטיול יש 5 תחנות, ובכל תחנה- חידה שמתייחסת לדברים שרואים שם.
🐺
אפשר לעשות את כל החידות או רק את חלקן. אפשר לקחת רמזים כדי להתאים את רמת הקושי. תוכלו לשחק מתי שאתם רוצים (מומלץ בשעות אור). כל מה שצריך לעשות זה להזמין בלינק למטה כרטיס קבוצתי עבור כמות האנשים שתהיו. לא צריך מדריך. הכל קורה עצמאית.
🐺
הקווסט נועד לפתוח לכם את העיניים ולהבין שמשמעות מתחבאת גם בפרטים הקטנים. מקווה שתהנו!

קווסט-מעבר-לירקון-לוגו.jpg

קווסט חידות עצמאי בצפון תל-אביב

מתחילים קווסט צפון.jpeg