top of page
רצועה-לויקס.jpg
corona-top.png
corona-row.png

הרבה קרה בויילד צ׳יילד מאז שהקורונה פרצה לחיינו אי אז במרץ 2020. כתבתי ספר חידות לימי הסגר, ספר על קוד מורס, עיצבתי חדר בריחה סודי בכלא, הרצתי קמפיין הדסטארט מרגש ומעל הכל- עמלתי ופיתחתי שלושה משחקי ׳חפש את המטמון׳ וירטואליים בעברית ובאנגלית.

goti_1.png

אז קבלו בלי מרשם רופא את קוקטייל התרופות החברתי שלכן לתקופת הקורונה. אני גם נותן לכן זריקה קטנה בכתף בתצורת קוד הנחה (במעמד הרכישה) של 30% לכל אחד מהמשחקים: partytime30

פעילות גיבוש בתקופת הקורונה
חדר בריחה וירטואלי בזום
משחק וירטואלי בעברית מסביב לעולם
logo-lamp.png
logo-leaf.png
logo-corona.png

על המשחקים הוירטואליים:

מדובר במשחקי ׳חפש את המטמון׳ שקורים במרחבים הוירטואליים של ׳גוגל עולם׳. אתם מסיירים בכל מיני ערים מסביב לעולם ופותרים חידות מאתגרות מחשבה תוך כדי שיטוט בהן.

 

במקביל למסך החידות ומסך השיטוט (חלונות אינטרנט רגילים), מומלץ לפתוח ערוץ תקשורת (זום, טימז וכו׳) כך שכל חברי הקבוצה יוכלו לדבר אחד עם השני, לשתף מה הם רואים, לשתף מסך, לשלוח לינקים ולעשות ביחד כל דבר שיעזור להם לפתור את החידה (למרות שכל אחת ואחד מהקבוצה משוטטים באופן עצמאי ממחשב נפרד).

המגניבים-משחקים.jpg

איך זה עובד?

(הזמנת משחק לחברות)

נכנסים לאיזה משחק שאתם רוצים באתר ושם לוחצים על הכפתור: ׳קביעת משחק לעובדים׳. במייל מציינים את התאריך והשעה שבהם תרצו לשחק ואת כמות המשתתפים המוערכת.

בהנחה שיש זמינות מצדי באותו הזמן, אנחנו משריינים את המועד וכל מה שעליכם לעשות עד המשחק זה לחלק מבעוד מועד את הקבוצה הגדולה לצוותים (כל משחק מציין את כמות השחקנים המומלצת בצוות) ולמסור לי את שמות הצוותים מראש כך שאזינם במערכת (יכול להיות גם כמה שעות לפני המשחק).

במועד המשחק אני עולה איתכם לערוץ התקשורת שלכם למען תדריך מקוצר של 5-10 דקות ואז המשחק ייצא לדרך. 

אני עוקב אחר מצב הקבוצות תוך כדי המשחק (יש צ׳אט במערכת) ובסיום המשחק עולה שוב לערוץ התקשורת לסיכום, קצת סטטיסטיקות, הכרזה על הזוכים ומילים אחרונות. 

שאלות נפוצות:

עד מתי המבצע תקף?

 

עד ה-03.12.20.

איך הולך עניין התשלום?

 

לאחר המשחק, נראה בפועל כמה שחקנים הגיעו ועל סמך המספר הסופי נבצע את התשלום (לפי העלות הקבועה לשחקן/ית).

מי דואג לערוץ התקשורת?

מנסיוני, כל צוות בדרך כלל מגיע עם ערוץ תקשורת מועדף (וובקס, זום, טימז, האנגאאוטס או סקייפ), ולכן פתיחת ערוץ התקשורת נעשה על ידי הצוות/הקבוצה הגדולה. אם יש בעייתיות בעניין ערוץ התקשורת, ניתן לפנות אליי במייל.

מה קורה אם אנחנו נתקעים בחידה?

 

אל דאגה. לכל חידה יש הרבה רמזים: רמז לכל שלב בהתקדמות שלכם. תוכלו תמיד לקחת רמזים לא משנה מה מצב הניקוד שלכם. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים למעט הכוונה, רמזים יחזירו אתכם למסלול הנכון.

רשמת שכל השחקנים משוטטים באופן נפרד מהמחשב שלהם. לא עדיף שמישהו אחד ישוטט ופשוט ישתף את המסך שלו?

 

שאלה זו נשאלה מתוך חשש לעניין הגיבוש. תשובתי היא שזה אף יותר מגבש אם כל אחד ואחת משוטטים באופן נפרד ומקיימים תנועה עצמאית במרחבים הוירטואליים. ככה יש הצפה של רעיונות, החלטות משותפות ותיעדוף מושכל יותר של פעולות. אין בעיה שתוך כדי השיטוט העצמאי, ישותף מסך של אחד המשתתפים בזום ושכל פעם שלמישהי או מישהו יש פריצת דרך מחשבתית- אז שהם ישתפו את המסך.

0506508990  צרו קשר: גוֹטי

wildchildnow@gmail.com

 www.facebook.com/wildchildnow

bottom of page